Onze medewerkers

Thijs Kampschoër  

mr. Th. J.W. Kampschöer (Thijs)

Notaris

thijs@kvnotarissen.nl

   
Anne-Greet Verroen  

mw. mr. G.J.M.A. Verroen (Anne-Greet)

Kandidaat-notaris

annegreet@kvnotarissen.nl

     
jannie verhoeven  

mw. J. Verhoeven-Westerlaken (Jannie)

Senior notarieel medewerker onroerend goed

jannie@kvnotarissen.nl

 

     
Marjolein Reffeltrath  

mw. mr. M. Reffeltrath (Marjolein)

Kandidaat-notaris

marjolein@kvnotarissen.nl

 

     
Simone Otten-Orriëns  

mw. S.M. Otten-Orriëns (Simone)

Notarieel medewerker onroerend goed

simone@kvnotarissen.nl

     
Corine van Zuilekom  

mw. C.M. van Zuilekom (Corine)

Notarieel medewerker familierecht

corine@kvnotarissen.nl

     
Susanne van de Garde  

mw. W.H. van de Garde (Susanne)

Junior notarieel medewerker onroerend goed

susanne@kvnotarissen.nl

     
Joyce Noorloos-van der Helm  

mw. J.C.W. Noorloos-van der Helm (Joyce)

Junior notarieel medewerker familie- en ondernemingsrecht

joyce@kvnotarissen.nl

     
Sabine Schouw  

mw. S.L.M. Schouw (Sabine)

Notarieel secretaresse

sabine@kvnotarissen.nl